Yardım

Bireysel

Garajsepeti.com’a üye olmak ücretli mi? Garajsepeti.com’a üyelik tamamen ÜCRETSİZDİR.

İlan vermek ücretli mi? Garajsepeti.com’da ilan vermek ÜCRETSİZDİR.

Kaç adet ilan verebilirim? Garajsepeti.com’da İLAN ADEDİ SINIRI YOKTUR. Bireysel kullanıcılar aynı anda 3 adet aktif ilana sahip olabilirler. Aynı anda 3 ilan olması şartıyla aynı üyelim ile sınırsız adet ilan verebilirler. İlanlar her 30 günde otomatik olarak pasif duruma düşer, güncelleme ile tekrar yayınlanabilir. Güncelleme ÜCRETSİZDİR.

İlanım ne zaman yayınlanır? Garajsepeti.com’da ilanların yaklaşık 6 saat içinde kontrol edildikten sonra ilan kurallarına uygun olmayan bir durum yok ise yayınlanır.

İlanım neden yayınlanmadı? İlan verme kurallarına uymayan ilanlar yayınlanmaz. İlan verme kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Üye olmakta sorun yaşıyorum, ne yapmalıyım? Üyeliğin ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için [email protected] a e-posta ile yaşadığın problemi kısaca aktarman durumuna hemen yardımcı olacağız.

Teklif Ver butonu ne işe yarıyor? İlanların bazılarında bulunan ‘Teklif Ver’ butonu, satıcının pazarlığa açık olduğunu gösterir. İlanla ilgileniyor ve daha düşük bir fiyat teklifinde bulunmak istiyorsan bu butona tıklayarak hemen kendi teklifini satıcıya iletebilir, satıcının teklif ettiğin rakama sıcak bakıp bakmadığını panelinden kolaylıkla takip edebilirsin.

Oto Galeri

Oto Galeri Üyeliği Ücretli mi? Garaj Sepetinde Oto Galeri Standart üyeliği ÜCRETSİZDİR. Diğer üyelik paketleri ve avantajlarını görmek için www.garajsepeti.com/galeripaketler linkine tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İlan vermek ücretli mi? Oto Galeri Standart üyelikte aynı anda 20 adede kadar ilan vermek ÜCRETSİZDİR.

Kaç adet ilan verebilirim? Garajsepeti.com’da İLAN ADEDİ SINIRI YOKTUR. Standart üye oto galeriler aynı anda 20 adet aktif ilana sahip olabilirler. Aynı anda 20 adet aktif ilan olması şartıyla aynı üyelik ile sınırsız ilan yayınlayabilirler. İlanlar her 30 günde otomatik olarak pasif duruma düşer, güncelleme ile tekrar yayınlanabilir. Güncelleme ÜCRETSİZDİR. Standart üye dışındaki üyelik paketlerinde aktif ilan sayısı sınırsızdır.

Üye olmakta sorun yaşıyorum, ne yapmalıyım? Üyeliğin ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için [email protected] adresine e-posta ile yaşadığın problemi kısaca aktarman durumuna hemen yardımcı olacağız.

İlanım ne zaman yayınlanır? Garajsepeti.com’da oto galeri ilanları hemen yayına girer.

İlanım neden yayınlanmadı? İlan verme kurallarına uymayan ilanlar yayınlanmaz. İlan verme kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Garajsepeti.com akıllı telefon uygulaması var mı? Oto Galerilere özel mobil uygulamamız yayındadır. Buradan indirebilirsiniz.

Garaj Sepeti Oto Galerilere Ne Hizmetler Sunar ? Garaj Sepeti ilan yayınlama ve yeni müşteri edinme faydalarının yanında, oto galerilere verimlilik ve operasyon karlılığını arttırıcı pek çok hizmetler sunar. Hizmetlerin neler olduğuna dair listeyi şuradan görebilirsin www.garajsepeti.com/galeripaketler

Yukarıdaki soruların dışında öğrenmek veya danışmak istediğiniz konularda;
[email protected]